Pereiti prie turinio Skip to footer

Darbas su MB „Patikima buhalterė” pakeitė mano verslą. Man, kaip mažos įmonės savininkui, buvo labai svarbu rasti patikimą ir patyrusį buhalterį, o su šia komanda pataikiau į dešimtuką. Jų profesionalumo ir kompetencijos lygis yra neprilygstamas.

Dovydas Šakinis

Dovydas Šakinis

UAB „Portagro“ direktorius

Esu labai patenkintas bendradarbiavimu su įmone „Patikima buhalterė” MB. Jų buhalteriai ne tik yra profesionalūs, bet ir nuolat pasiūlo išskirtinį klientų aptarnavimą. Mano finansinės operacijos vyksta sklandžiai, o jų paslaugos lemia tikslumą bei aukštą kokybę. Rekomenduoju „Patikima buhalterė” MB visiems, ieškantiems patikimo buhalterinio partnerio.

Ruslan Kruk

MB Avteka vadovas

Su Patikima Buhalterė dirbame trečius metus, viskas puiku ! Dokumentai tvarkomi visad laiku ir tiksliai. Visi iškilę klausimai sprendžiami iš karto ir operatyviai, vadovė Ana visada su šypsena ir maloni, visada  pasidomės kaip sekasi ir patars kaip tvarkyti ar pateikti dokumentacija. Geras kolektyvas, malonu bendraut ir dirbt kartu

Nerijus Jurgaitis

MB Ragai ir kanopos vadovas

Mums Patikima Buhalterė MB yra puikus pasirinkimas. Suradome patikimą profesionalę buhalterinę įmonę. 

Pirmiausia, noriu išskirti jų kompetentingą personalą. Buhalteriai šioje įmonėje yra ne tik gerai išsilavinę, bet ir pasižymi giliomis žiniomis buhalterijos srityje. Jie visuomet paruošę atsakyti į klausimus ir pasiūlyti efektyvias sprendimo galimybes.

Aleksandr

Baltic safety service group MB vadovas

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Patikėkite įmonės buhalterija profesionalams.